Nowy Rok – nowe projekty!

Przyznam, że zaspałem trochę z życzeniami świątecznymi, ale nie jest za późno na życzenia noworoczne.

W związku z tym, wszystkim, którzy odwiedzają moją stronę i blog życzę, aby nowy 2011 rok przyniósł wiele radości i szczęścia. Fotografującym – pełnej torby stałek i jednocyfrowego body, ale przede wszystkim dużo światła i kadrów, które z przyjemnością zawiesicie na ścianie.

Przy okazji chciałbym też wspomnieć o sprawach, które zaplanowałem na nowy rok.
Po pierwsze – od 24 stycznia rozpocznie się cykl wykładów (warsztatów) mojego autorstwa w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Nowym Tomyślu. Opublikuję jeszcze dokładny plan spotkań, ale już teraz serdecznie zachęcam do wzięcia udziału. Będę poruszał zagadnienia, o których wspominałem na moich poprzednich wykładach. Nie mniej treści zostały znacznie zreorganizowane. Propozycja ta kierowana jest zarówno dla początkujących fotoamatorów jak i dla średniozaawansowanych użytkowników sprzętu fotograficznego. Kurs jest oczywiście darmowy! Liczę na Waszą liczną obecność!

Rozszerzamy też działalność POZYTYWNYCH. Dzieje się już dużo, następują zmiany, ale planujemy jeszcze więcej – wystawy, plenery edukacyjne, wspomniany wyżej kurs i inne.

Mam nadzieję, że plany mimo, iż ambitne zrealizujemy i za rok z satysfakcją powiemy, że udało się dużo, albo i nawet więcej 🙂