Podsumowanie targów cz. II

Stwierdziłem, że można by napisać kilka słów więcej o targach Foto-Video, na których byłem ostatnio. Może ktoś przekona się, że warto wybrać się na tą imprezę w przyszłym roku.
Był to mój pierwszy wyjazd na targi tego typu, dlatego na kilka dni wcześniej analizowałem już plany rozmieszczenia stoisk, organizowane na miejscu wykłady i imprezy towarzyszące. W związku z tym w dniu wyjazdu miałem gotową listę gdzie i kiedy chciałbym być…
Oczywiście moje plany zostały zweryfikowane przez rzeczywistość i fakt, iż byliśmy na miejscu tylko jeden dzień, spowodował, że musiałem wybierać z pośród moich punktów te najważniejsze.
Na uwagę zasługują wspomniane prezentacje i wykłady. Wiadomym jest, że są one organizowane pod konkretną firmę, aby jak najlepiej zareklamować dane produkty. Nie mniej można było się dowiedzieć wiele ciekawych newsów.
Kolejnym atutem był fakt dostępu do sprzętu i akcesorów, czyli to, czego każdy z nas oczekuje od tego typu imprez. Ale o tym wspominałem poniżej.
Wiele firm wystawiających się na targach oferuje tzw. promocje targowe – można kupić akcesoria w dobrych cenach i z konkretnego źródła.
Innym zupełnie tematem są znajomości, które można nawiązać dzięki targom, czy zapoznanie się z aktualnymi trendami na rynku i firmami, o których być może wcześniej nie słyszeliśmy.
Podsumowując, sądzę, że warto było wybrać się na targi Foto-Video zwłaszcza, jeśli jedzie się tam z konkretnymi planami i wie się czego się chce 🙂 Co więcej trzeba wybrać się tam z doborową ekipą. Mogę się skromnie pochwalić, że w moim przypadku warunki te były spełnione w pełni 🙂